Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Emile agapa olous, opoudipote ♥

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Emile

Emile


Pranešimų skaičius : 594
Reputacija : 3
Join date : 2010-10-23
Age : 30
Miestas : Sugarland.

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 5:42 pm

Oi ygieis anthro̱poi !
Bandžiau sugalvoti ką man parašyti apie save, nors mano manymu neturiu ką apie save pasakot. Dažniausiai mane vadina atversta knyga, o tai labai labai blogai, bent jau man asmeniškai.
Na bet jai jau pradėjau pasakoti tai ir pabaigsiu xD
Sooo my sunshins mėė yra Inga kitaip sakant Pūkelis. Nepagalvokit, kad esu tikrai lengva, nes tokia tikrai neasu ^^. Tiesiog tokia pravardė turiu nuo vienos draugės ir jis man prikibo. Taipogi man yra septiniolika ir esu vienoliktuokė. Knisa mokykla juodai kaip tik įmanoma apasakyt. Bet be mokslo irgi nesidėsiu niekur, vot xD.
Aš kilus iš aukštaitijos and žemaitijos vidurio. Saulės miesto. Dar kitaip pasakius - Šiauliai. Kaip ir keikvienas pomėgių turim daug ir negalim nei vieno išskirti. Domiuosi taip pat viskuo kaip ir betkoks normalus žmogus. Galbūt daugiau domiuosi fotograija, muzika, bei kinu ir knygom (i love it xDD nieko geresnio turbūt ir nėra sukurta pasaulyje už jas). Esu kažkiek romantikė, pochuijstė, komunikabili, linksma, globėjiška, pafilosofuojanti and pamorolizuojanti asmenybė. Vienaip ar kitaip mėė dar pačiam jėgų žydėjime. Tuo net neabejokite xD.
Iš muzikos pasaulio klausaus daug rokooo. Tiek silpnojo, tiek stipriojo. Anyway kartais paklausau lyrikos ar popso. Bet neperdaugiausia. Kaip ir visiem turbūt MUZIKA yra viskas, visur ir visada. Myliu daug roko grupių, bet jos yra ne visiem žinomos, mano manymu. Vot...
Kas dar, kas dar... ? Ammm...Mėgstu viskas kas greita ir kas užveda. Kitaip sakant adrenalinas man patinka, jis gėėėėris (mm). Viena kart pabandžius, ne visada mane ir sustabdysi xD.
Jei kyla klausimas ar aš normali ? Atsakymas YES, couse mėė nei forse, nei gotė nei dar kokia nors merga iš pūtų plaukus. Esu normali. Galiu viena diena būt fyfa, o kita jau sportinio tipo mergina. Neįsivaizduokit treniningiukus or sth like that. Aš juos nešioju tik namuose xD. Kas be ko mėė nepropoguoja alhohliniu gėrimų ir tabako. Don't like. Kartais išgeriu prie progos, bet šiaip vengiu kaip maro.
Kadangi mėėė mano, kad gan duagokai privėliau visokio šš...tai tik įdėsiu foto jūsų smalsumui patenkint. Jei norit ko paklaust mano informacijos linijos atviros kiaurą parą. :)
Me tin agapi mou ;*

Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Emile, Št. 10 30, 2010 7:16 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Aoshi

Aoshi


Pranešimų skaičius : 1784
Reputacija : 4
Join date : 2010-09-08
Miestas : Paradise City

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 5:52 pm

Awesome! ^^kaip smulkiai surasiai net akis paskaudo
Atgal į viršų Go down
Emile

Emile


Pranešimų skaičius : 594
Reputacija : 3
Join date : 2010-10-23
Age : 30
Miestas : Sugarland.

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 5:57 pm

Special for you kad tu neįskaitytum apie mane kažko ypatingai perdaug my dear ^^
Močiutes akinius užsidėk turėtu būt geriau xD
Atgal į viršų Go down
Aoshi

Aoshi


Pranešimų skaičius : 1784
Reputacija : 4
Join date : 2010-09-08
Miestas : Paradise City

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 6:46 pm

>.> nebegrazu taip
Atgal į viršų Go down
Emile

Emile


Pranešimų skaičius : 594
Reputacija : 3
Join date : 2010-10-23
Age : 30
Miestas : Sugarland.

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 6:55 pm

Nu iš mados išėjo xD bet kas išeina iš mados vėl pareina..
Atgal į viršų Go down
Aoshi

Aoshi


Pranešimų skaičius : 1784
Reputacija : 4
Join date : 2010-09-08
Miestas : Paradise City

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 6:58 pm

yeah like po 100metu xD
Atgal į viršų Go down
Emilly

Emilly


Pranešimų skaičius : 948
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-08
Age : 33

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 6:59 pm

Man patinka, kad klausai roko :) Thats gud shit xDDD
Taip pat esi grazi :) Ir be to pritariu Deepui, tikrai sunku skaityt, mociutes akiniai ir nepadejo xDDD
Atgal į viršų Go down
Emile

Emile


Pranešimų skaičius : 594
Reputacija : 3
Join date : 2010-10-23
Age : 30
Miestas : Sugarland.

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 7:16 pm

Ashlikai, bet visvien pareina ir net su uraganais xD
Emily, nu padidinsiu ta šrifta xDD ar man gaila, kad jūs akli ? XD
Tai gal per ploni stiklai buvo ? :D
Ačiū už kompimenta, mano savimelei to reikia, kartas xD
Atgal į viršų Go down
Emilly

Emilly


Pranešimų skaičius : 948
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-08
Age : 33

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 7:20 pm

Padidink, nes stiklai tai skirti -7,5 :D Aisku reikia tai del to ir giriu dauguma :D Suprask kuklumas yra yda :D
Atgal į viršų Go down
Emile

Emile


Pranešimų skaičius : 594
Reputacija : 3
Join date : 2010-10-23
Age : 30
Miestas : Sugarland.

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 7:22 pm

Gerai kad tokio daikto pas mane nėra xDDD jau padidinau turėtum prižlibint xDD
Atgal į viršų Go down
Emilly

Emilly


Pranešimų skaičius : 948
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-08
Age : 33

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 7:24 pm

O blemba net su savo daziuriu xDDD Saunu... xDD
Atgal į viršų Go down
Emile

Emile


Pranešimų skaičius : 594
Reputacija : 3
Join date : 2010-10-23
Age : 30
Miestas : Sugarland.

Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ EmptyŠt. 10 30, 2010 7:25 pm

Nu matai optine apgaule išvyščiau xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emile agapa olous, opoudipote ♥   Emile agapa olous, opoudipote ♥ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Emile agapa olous, opoudipote ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Tikrieji mes-
Pereiti į: