Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 I hope it gives u hell

Go down 
AutoriusPranešimas
Natsumi

Natsumi


Pranešimų skaičius : 36
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-26

I hope it gives u hell Empty
RašytiTemos pavadinimas: I hope it gives u hell   I hope it gives u hell EmptyPir. 09 27, 2010 11:06 am

Hellow!

Aš Indrė, man penkiolika metų ir septynios dienos ( vis dar laukiu sveikinimų ir skanių saldainių ! ). Visa savo gyvenimą praleidau tarp daugybės Adido, Nike ir Pumos fanų. (yeah, galvojat gerai - aš kaunietė). Neturiu prieš juos nieko blogo, man jie net patinka. Bet neduok rausvas katuk, kad pati tokia tapčiau.
Esu pamišus dėl Japonijos. Žiauriai ir nerealiai. Net mokinuosi jos kalbos, keista iš mano pusės. Ir kadanors ten nuvyksiu nors reikės ir užgrobti lėktuvą ( tikėtina ).

Dar mėgstu:

Muziką (sunkesnę, lengvesnė, linksmesnę ir trankesnę. Daug muzikos mėgstu).
Katinus (rausvus ir pukuotus, juodus, gražiom akytėm ir visokius kitokius mieliakus)
Haskius (gražiausias šuo pasauly. Dievinu visus kas juos turi)
Gražius berniukus (prisipažįstu. Labai prispažįstu)
Gyvą bendravimą, draugus ir visus kitokius etc vykstančius realiam gyvenime. (bet kažkodėl esu kažkokia noliferė)
Šiek tiek krepšinį (omghh, Kalnietis...)
Futbolą (dėl Japonijos, afkors. Žudžiau visus iš eilės kai jie taip (ne)garbingai prakišo)
Savo plaukus ir akis (yeah, esu žiauri egocentrikė, egoistė ir visokia kitokia ego)

Nemėgstu:

Amm... Blogų dėdžių, blogų forsų, automobilio iš savo kiemo, kuris vis sako pyyp (vieną dieną infarktą gausiu). Turbūt visą kitą labiau ar mažiau mėgstu. Turbūt.

Kam įdomu kaip aš atrodau šekit. Šiaip esu kiek įdomesnė, tik aprašymas kažkoks stupid gavosi.

Natsumės kontaktai:

Skype: morphaine
Telefonai: paprašykit betkur ir betkada jei labai norit.
Fb: Indrė Meoww

Berods viskas ^^ (jei ką praleidau - klauskit. Nesikandžioju, tik urzgiu)
Malonu susipažinti n_n
Atgal į viršų Go down
 
I hope it gives u hell
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Tikrieji mes-
Pereiti į: