Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Apie Karamelą.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Karamela

Karamela


Pranešimų skaičius : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Miestas : Klaipėda

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyTr. 03 24, 2010 6:38 pm

Kchmm...
Taigi esu žmogas iš Klaipėdos žiauriai durnu vardu. Niekaip nedaeina kaip tėvams užplaukė duoti man tokį vardą. Na ka gi, aš esu Laimutė. Psio, o db nesikabinėkit einu pažliumbsiu iš sielvarto...
Na man prieš savaitę [03-17] sukako 13, bet atrodau kaip 14-15, be to esu aukščiausia klasėje, 1.68. Logiška-aš šeštokė.
Na kadangi mūsų giminėje [minėjau,kad Maironis mano giminaitis? xD O ar pamenat kai buvote mažesni mokėtės iš Broniaus Balšyčio ,,Skaičių šalies'' ar Eduardo Balšyčio ,,Muzikos''? Dieve. Jie sušikti mano tėčio dėdės TT.TT] visi truputėli pačiuožę ir tipo talentingi, tai keista ir aš. Na turiu savų įsitikinimu, truputi kitaip reaguoju į viską...
Mokausi Vidūno vidurinėje[papildomo ugdymo] mokykloje. Nesupraskite manęs klaidingai, bet ši mokykla knibžda pasipūtelių. Mat į mūsų mokyklą patenka tik praėję specialią atranką, be to čia netalentingas žmogus toooks retas, kad net nežinau... Turime tik po dvi klases- dailės ir muzikos[aš dailiokė], taigi mūsų nėra daug. Mokausi vidutiniškai aštuntukais~devintukais.
Iš būdo esu mėgstanti nusišnekėti, linksma, drąsi, besistengianti būti sąžininga, nepastovios nuotaikos, kaip sakiau neviso proto ir kartais užsisvajojanti. Blogosios savybės: Manau esu truputėli pavydi, kaip sakiau nepastovi, tad draugai mane dažnai užknisa ir dar mėgstu įrodinėti savo tiesas.
Niekada ypatingai nesigražinau- kam to? Na turiu savo stiliuką, bet, neduok dieve, kažkas įkištu špakliaus. Esu tamsiai rudaplaukė, kiek ilgesnių nei iki pečių karė kirptais plaukais, [iki ketvirtos klasės turėjau plaukus vos vos ilgesnius nei ausų lygyje, tai dabar auginu ]žydromis akimis, labai balta oda. Savyje nieko nenorėčiau keisti, patinku sau tokia kokia esu.
Mokausi Japonų kalbos [ir sėkmingai], bei groti gitara namie, lankau: Dailės mokyklą, Batiką, Teatrą, Chorą, Lietuvių modulį, Žemės skautus, tad veikti turiu ką, tuo labiau, kad pas mus mokšėje sustprintas rėžimas- daugiau N.D ir bla bla bla...
Mėgstu skaityti[ ypač jei knyga mokslinė, apie dinozaurus, fantastinė, grožinė senoviška], paišyti [anime ir ne tik], rašyti, galbūt fotografuoti, daryti visokius auskarus, telefonų pakabukus, o vėliau juos pardavinėti [likimo ironija- technologijas mokausi blogiausiai iš klasės], tarkim Kaziuko mugėje.
Turiu dvi seseris [Vienai 10, kitai greit bus 20] ir [tikiuosi neišgasdinsiu xD] 9 gyvūnus [Žiurkę, dvi žako papūgas, smiltpelę, kanarėlę, du šunis, papūgą senegalą ir sirijos žiurkėną, be to ruošiamęs pirkti žuvytes]
Taigi, manau tiek užteks.


Paskutinį kartą redagavo Karamela, Kv. 03 25, 2010 5:44 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyTr. 03 24, 2010 7:29 pm

nieko nesužinojau apie tave pačią. ir tu eduardų nežinau.. nes mano matematika buvo Kiseliovo, muzikos vadovėlių ir neturėjau... o jei omenyje turėjai Maironį, tai gal nesityčiok iš tikrai puikaus rašytojo... suprantu kad esi priplaukus.. manau dauguma čia tokie esam, bet patarčiau perrašyti savo biografiją. ir vairdas Laimutė, yra visai gražus...
suvokiu kad tokiam amžiui nori išsiverkti, bet kam verkti kai gali nusikvatoti ir gyventi toliau... XDDD
Atgal į viršų Go down
Ella

Ella


Pranešimų skaičius : 6437
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-31

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyTr. 03 24, 2010 7:38 pm

Pritariu H. Mėh pvz yra lenkė+ truputėlis mongolų ar šiaip kažkių rytiečių mišinys, vardu irgi savo nesidžiaugiu per labiausiai, bet nežliumbiu, and esu pričiuožus tep normaliai...
O Maironėlis gi toks žmogutis, dėl kurio turim didžiuotis...
Pė.es. Čia ne į temą biškutėli H. tavo paraše yra klaida xDD ne sveet bet Sweet, jei turėjai omeny švelnios
Atgal į viršų Go down
Karamela

Karamela


Pranešimų skaičius : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Miestas : Klaipėda

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyTr. 03 24, 2010 7:53 pm

Dėl Maironio-nieks iš jo nesityčioja jis tikrai mano giminaitis. Be to,juk rašiau,kad dabaigsiu vėliau, tą db ir darysiu.
Atgal į viršų Go down
Helena

Helena


Pranešimų skaičius : 428
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-11
Age : 28
Miestas : Paradise city

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyTr. 03 24, 2010 8:20 pm

na tai laukiam tęsinio, kad labiau ką apie tave sužinotume :]
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyKv. 03 25, 2010 3:20 pm

Ella rašo:
Pritariu H. Mėh pvz yra lenkė+ truputėlis mongolų ar šiaip kažkių rytiečių mišinys, vardu irgi savo nesidžiaugiu per labiausiai, bet nežliumbiu, and esu pričiuožus tep normaliai...
O Maironėlis gi toks žmogutis, dėl kurio turim didžiuotis...
Pė.es. Čia ne į temą biškutėli H. tavo paraše yra klaida xDD ne sveet bet Sweet, jei turėjai omeny švelnios

(gdmt... kaip visada įvelt klaidą turiu XDD, aj.. gyvensiu... XDD)
tėp tėp.. laukiam...
aš ir turiu garsių giminių.. pvz. Baranauskas... tėp tėp, tas kur ant anykščių šilelio giesmes traukė.
pati ir ne iš kelmo spirta.. kuriu eiles, piešiu ir šeip menininkė.. manau visi mes čia tokie renkames... jautrių širdžių ir kūribingi...
Atgal į viršų Go down
Karamela

Karamela


Pranešimų skaičius : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Miestas : Klaipėda

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyKv. 03 25, 2010 5:46 pm

O dėl vardo- mane užknisa kai daug kas sako, kad jis ,,mielas''. Ir apskritai kokio reikalo mane pavadino mažybine forma? Va, būtų Laima pavadine nepykčiau, gražus vardas- vis vien manęs nieks Laimute nevadina, tik tais Laima.
Atgal į viršų Go down
Helena

Helena


Pranešimų skaičius : 428
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-11
Age : 28
Miestas : Paradise city

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyPen. 03 26, 2010 4:47 am

tai tada aš nesuprantu problemos, jei tave Laima vadina ;] Matyt tėvams mažybinė forma patiko, tai ir pavadino.
Atgal į viršų Go down
Karamela

Karamela


Pranešimų skaičius : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Miestas : Klaipėda

Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. EmptyPen. 03 26, 2010 4:02 pm

Nu va, man irgi truputi nedaeina xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie Karamelą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Karamelą.   Apie Karamelą. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Apie Karamelą.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tipo apie idomu zmogeli...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Tikrieji mes-
Pereiti į: