rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 The devil's voice is sweet to hear.

Go down 
AutoriusPranešimas
Olivia

Olivia

Pranešimų skaičius : 87
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-10

RašytiTemos pavadinimas: The devil's voice is sweet to hear.    Sk. 10 17, 2010 7:09 pm

Įžanga.

Olivia gulėjo užsimerkusi, ganėtinai giliai kvėpuodama. Krūtinė kilnojosi nelygiai, trūkčiojančiai. Galbūt todėl, kad giliai kvėpuodama tuo pačiu ir tramdė verksmą. Nemėgo verkti. Nemėgo savęs gailėti ar gailėtis kitų. Atsimerkusi mergina pažvelgė į šalia gulintį pusnuogį vyrą su cigarete tarp dešinės rankos pirštų. Neslėpdama pasibjaurėjimo Liv atsistojo ir nuėjo į vonią, pakeliui pagriebdama viskio butelį stovėjusį ant spintelės. Užsirakinusi duris, ji pažvelgė į įsikilusį veidrodį kabantį virš kriauklės. Vaizdas buvo siaubingas. Tušas nubėgęs, akys paraudusios, maišeliai po akimis. Atsidususi Olivia perbraukė pirštu per odą po kairiaja akimi. Ant piršto pagalvėlės liko juodos dėmės nuo blakstienų tušo ir ašarų mišinio. Purvinu pirštu ji piktai perbraukė per šlaunį ir nusirengė anksčiau buvusią baltą maikutę. Ji buvo suplėšyta, gi Olivios „mylimasis“ nevaldė pykčio. Pažvelgusi žemyn mergina nužvelgė kelias mėlynes „puošiančias“ pilvą ir nusuko žvilgsnį. Priėjusi prie vonios ji prisipylė ją karšto vandens ir įlipo. Atsigulusi ant paties dugno, mergina panardino galvą po vandeniu ir ranka perbraukė per veidą. Po kiek laiko išnirusi, sumirksėjo ir pažvelgė į duris, už kurių tarėsi išgirdusi balsą. Nusprendusi, kad jai tik pasivaideno, padėjo galvą ant vonios krašto ir atsiduso. Viena ranka sugraibiusi ant purvinų grindų išklotų plytelėmis stovintį puspilnį viskio butelį, atsuko auksinį jo kamštelį ir užsivertė. Nugėrusi kelis gurkšnius, patraukė butelį su alkoholiu nuo lūpų ir kiek susiraukė. Žinojo, kad neturėtų gerti, tačiau nekentė kūdikio augančio joje.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
KittyPranešimų skaičius : 5171
Reputacija : 5
Join date : 2009-12-27
Age : 23
Miestas : Sin City

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Pir. 10 18, 2010 12:29 pm

Man patikti, tik gaila kad tiek mažai teįdėjai. Čia bus sth like daug dramų? Btw, tęsinio :DD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ateities-hogvartsas.forumotion.net/
Olivia

Olivia

Pranešimų skaičius : 87
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Pir. 10 18, 2010 12:32 pm

Aišku, kas bus. Bus ir žudynių ir..visko :DDD. Gali pasirodyt vietom banali, bet tikrai stengiuos kuo originaliau :DDDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ViviennePranešimų skaičius : 2683
Reputacija : 2
Join date : 2010-05-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Pir. 10 18, 2010 5:14 pm

1.

Kiek nusiraminusi ir beveik galutinai sutramdžiusi verksmą, mergina ėmė galvoti apie savo klaidas. Dėl jų niekada nekaltino nieko kito, tik pačią save. Užsimerkusi Olivia prisiminė save prieš kelis metus. Ne, tada ji nebuvo labai mylima tėvų , ar kokia nors turtingų tėvų dukrytė. Jos tėvai buvo niekuo neišsiskiriantys žmonės. Tėtis dirbo kažkokioje nedidelėje įmonėje pardavinėjančioje žemės ūkio reikmenis, o mama buvo namų šeimininkė. Tokia, kokia Liv niekada nenorėjo tapti. Kai mergaitei sukako keturiolika metų, jos tėvai žuvo. Tėvas (kaip visada) buvo girtas ir rėkdamas ant išsigandusios motinos važiavo Olivios gimtojo miesto keliu. Kai jis pastebėjo prieš jį išnirusį sunkvežimį, buvo jau per vėlu. Liv per daug nesielvartavo kai tėvai mirė. Ji tik rūpinosi savimi. Žinojo, kad jos laukia vaikų namai, tad pabėgo iš gimtojo miesto ir pasikeitė vardą. Ne oficialiai, žinoma. Jai teko pamiršti tai, kad anksčiau ją šaukdavo Chloe ir pažinti naująją save – Olivią. Būdama vos keturiolikos Liv jau gyveno gatvėje. Tai nebuvo vieta, tinkama tokio amžiaus paauglei, subrendusiai visai ne pagal savo amžių. Tačiau ji niekad savęs per daug negailėjo.
Kelis mėnesius Olivia gyveno gatvėje su naujaisiais „draugais“. Tai buvo pora pankų. Jie save vadino L ir M, tikrųjų vardų mergina taip ir niekad nesužinojo. Bet jai ir nerūpėjo. Svarbiausia buvo tai, kad turėjo kur gyventi, nors naujieji namai ir buvo smirdantis, labai apleistas daugiabutis su išdaužytais langais ir kai kuriuose butuose miegančiais prasigėrusiais valkatomis. Kadangi retkarčiais tame nepabaigtame statyti name apsilankydavo policija, merginai beveik kas mėnesį tekdavo keisti gyvenamąją vietą. Ir tada ją surado Christian. Aukštas, tamsiaplaukis vyriškis iškart patraukė penkiolikmetės Olivios akį. Jis pastebėjo ją, grojančią rasta šiukšlyne ir pačios susitaisyta gitara, gatvėje ir į priešais padėtą apšiurusią kepurę įmetė dvidešimt dolerių. Nustebinta tokio dosnumo, mergina pakėlė akis ir nusišypsojo. Daug nereikėjo, kad patyręs flirtuotojas suviliotų dar ganėtinai naivią ir jauną merginą. Kad nusivestų ją į seną ir apšiurusį, bet ganėtinai tvarkingą butą pavojingame rajone. Jis pasiūlė pastogę ir Liv sutiko. Christian buvo mielas švelnus ir dėmesingas ir Liv juo besąlygiškai tikėjo visais atvejais.
Merginą žavėjo Chris britiškas akcentas, miela ir retkarčiais netgi drovi šypsena, žalios akys ir tamsūs plaukai, krintantys jam į akis tada, kai jis bučiuodavo merginos kaklą. Jis buvo kantrus ir laukė. Laukė, kol Olivia bus pasiruošusi jam atsiduoti. Mergina neskubėjo, jai patiko tai, kad jau spėtas pamilti vyras yra toks kantrus. Tačiau netgi ir jo kantrybė nebuvo begalinė. Christian pradėjo gerti. Pirma nedideliais, nekaltais kiekiais, o vėliau po vieną viskio,degtinės ar dar kokio daugiau laipsnių turinčio gėrimo butelį per dieną. Sunkesniais momentais išgerdavo ir dar daugiau. Olivia negalėjo patikėti tokiu greitu mylimojo pasikeitimu, tačiau nebėgo kol dar turėjo progą. Naiviai tikėjo, kad jis pasikeis, gi jis ją myli! Tai jis kartodavo kasdien, kai ji pirštų galiukais glostydavo jo skruostą ir prašydavo negerti. Tačiau jis tik sumurmėdavo „Myliu tave, mažute“ ir vėl užsiversdavo butelį. Po gėrimo (kaip netikėta!) sekė smurtas. Daugiau išgėręs jis „tik“ trenkdavo jai per veidą, pastumdavo. Vėliau, pastebėjęs, kad mergina neturi jėgų pasipriešinti ar kaip kitaip jį nuskriausti ir atsikeršyti, jis imdavo daužyti ją, o vėliau ir prievartauti. Jo nejaudino Olivios ašaros, klyksmai ir maldavimai liautis. Galbūt tai jam net savotiškai patikdavo. Jam patikdavo jaustis stipriam, valdančiam situaciją, visagaliam. Po keleto tokių prievartavimų Liv pasijuto esanti nėščia. Viskas prasidėjo rytiniu pykinimu, kurį greitai pastebėjo ir Christian. Sumurmėjęs kažką panašaus į „Kalė turės vaiką“, jis daugiau šio klausimo nelietė. Bėgo dienos, savaitės. Olivia jau buvo du mėnesius nėščia ir praradusi bet kokį norą gyventi. Ji tiesiog egzistavo. Nebekreipdavo dėmesio į geriantį Christian, nors jis, būdamas girtas ir sakydavo, kad ją myli, kad ji yra jo gyvenimo prasmė. Na, šie žodžiai merginos nebejaudino. Retkarčiais Liv pagalvodavo, kad galbūt tas nėštumas tik į naudą. Gi jis jos taip smarkiai nebemušdavo. Vengdavo trenkti į pilvą, tačiau veidas vis dar buvo „leidžiama“ zona.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Lily

Lily

Pranešimų skaičius : 4823
Reputacija : 1
Join date : 2010-01-16
Age : 26

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Pir. 10 18, 2010 5:25 pm

patinka tavostilius kuriu rašai.
kad aš taip mokėčiau. :DDD
bus tesinys? :DD

_________________


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ViviennePranešimų skaičius : 2683
Reputacija : 2
Join date : 2010-05-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Pir. 10 18, 2010 5:55 pm

Aww, ačiū, brangioji (hug)
Aha, bus. Ryt, maybe :DD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
KittyPranešimų skaičius : 5171
Reputacija : 5
Join date : 2009-12-27
Age : 23
Miestas : Sin City

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Antr. 10 19, 2010 6:49 am

O vardas būtinai turi būt Chris? A? :DDD
Šiaip istorija gera, kol kas visos tos įžangos nenusibodo dar ;DD Greičiau dėk dalis, kuriose yra veiksmo :DD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ateities-hogvartsas.forumotion.net/
ViviennePranešimų skaičius : 2683
Reputacija : 2
Join date : 2010-05-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    Antr. 10 19, 2010 8:04 am

Christian! Tiesiog.. taip gavos :DDd
Dėsiu, neskubink :DDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: The devil's voice is sweet to hear.    

Atgal į viršų Go down
 
The devil's voice is sweet to hear.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Mūsų kūryba-
Pereiti į: