Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Tikroji aš ;D

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Christine.

Christine.


Pranešimų skaičius : 354
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyPen. 06 25, 2010 7:56 pm

Sveiki visi ;D
Aš esu Agnė, man 12 metų ;]
Gyvenu beveik Lietuvos viduryje - Kėdainiuose, tačiau kiekvieną vasarą važiuoju į Norvegiją atostogauti, kadangi ten dirba mano tėtis. Šiuo metu ir rašau iš Norvegijos ;D
Labai mėgstu skaityti knygas, naršyti internete, plaukioti ir t.t. ;D
Namuose auginu katiną, degu ir žuvytę xD
Muzika... Hm. Sunkus atvejis xD Šiuo metu labai patinka Cascada, bet gan greitai pomėgiai gali pasikeisti xD
Taip pat lankau muzikos mokyklą. Rudenį bus jau 6 metai, kaip ją lankau. Groju pianinu ir gitara ;D
Išvaizda - Ilgi rudi plaukai, žalios akys, esu gana apkūni (TT.TT) xD
Kelios mano nuotraukėlės (įkėliau iš Onės, nes pas tėtį kompe nėra mano nuotraukų >.<)

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyPen. 06 25, 2010 8:14 pm

velniam tą kaktą surauki? nebūk šarpėjus.
labai abstrakčiai aprašei save.. papasakok ką daugiau..
Atgal į viršų Go down
Christine.

Christine.


Pranešimų skaičius : 354
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyPen. 06 25, 2010 8:17 pm

Am... Nežinau *būna šarpėjus*
Kad nežinau ką. Esu toks nelabai kuom besidomintis žmogelis, tad nežinau, ką ir papasakoti ^^"
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyPen. 06 25, 2010 8:35 pm

XDDD
patinka menai?
kokie filmai labiausiai patinka? kokia knyga?
Atgal į viršų Go down
Christine.

Christine.


Pranešimų skaičius : 354
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyŠt. 06 26, 2010 7:24 am

Menai patinka, ypač muzika ;]
Am... megstamiausias filmas... sunku. Galiu pasakyt kelis, nes vieną labai sunku išrinkti xD
~Įsikūnijimas
~Eragonas (patiko vien dėlto, kad knygos nerealios, nors filmas biškutį nuvylė...)
~Saulėlydis, Jaunatis, manau, jog ir kitos dalys patiks (vėl viskas dėl knygų xD)
Dabar knygos. Vėl išvardinsiu kelias.
~Otorių sakmės (Giedančios grindys, Ir žolė bus jam priegalvis, Mėnulio spindesys, Garnio kryksmas)
~Paveldėjimo trilogija (Eragonas, Vyriausiasis, Ugnies kardas)
~Saulėlydžio saga (Saulėlydis, Jaunatis, Užtemimas, Brėkštanti aušra)
~Laumžirgių vasara
ir t.t... xD
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyŠt. 06 26, 2010 8:49 am

Menulio spindesys ir aš skaičiau.. kažkaip knigyne papigam nusipirkau.. 7 litai tekainavo.. patiko..XDDD atsižvelgiant į tai krad nuo 3 dalies pradėjau XDDD
eragoną taip pat skaičiau ir vyriausiajį.. bet ugnies kardo nesugebu nusipirkt.. vis randu labiau viliojančio.
paskaityk seriją "karalienės sesuo" Karalienės palikimas" jų ten daugiau yra, bet visų nepamenu...
galiu ypač patarti "karalienė devynioms dienoms"
"Ketverto taisyklė" gal kiek rimtesnė, bet man labai patiko.

"Mano sesers globėjas" tikiuosi skaitei? nes jei ne, tai bus nuodemė XD
Atgal į viršų Go down
Christine.

Christine.


Pranešimų skaičius : 354
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyŠt. 06 26, 2010 8:55 am

Deja, neskaičiau xD Kadangi imu knygas iš bibliotekos, ne visas gaunu, taigi... xD O tokios matyt nepamačiau xD
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyŠt. 06 26, 2010 9:33 am

yra knyga ir filmas.. bet filmas š ant pagaliuko, nes pabaigoje miršta ne tas kas turėjo knygoje.
o šeip.. knyga tikras paradoksas, bet puikiai atskleidžia šeimos santykius. tikrai verta dėmesio ir pinigų.
Atgal į viršų Go down
Christine.

Christine.


Pranešimų skaičius : 354
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyŠt. 06 26, 2010 9:38 am

Reiks paskaityt ;D
Atgal į viršų Go down
Heledh

Heledh


Pranešimų skaičius : 3898
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-24
Age : 31

Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D EmptyŠt. 06 26, 2010 9:43 am

aš ją gavau dovanų praitais metais... užkabino nuo pirmų eilučių, bet per balių gi neskaitysi, poto išvažiavom į šventąją, kur per dvi dienas pabaigiau skaityti. baigiau knygą ir apsiblioviau, o tuo metu šalia manęs stovėjo ceburėkus parduodantis berniukas ir laukė kol pinigus sukrapštysiu... XDDD vaizdelis geras buvo...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tikroji aš ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikroji aš ;D   Tikroji aš ;D Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tikroji aš ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Tikrieji mes-
Pereiti į: